16
kovo
2018

AB “Dolomitas” VGTU Karjeros dienose’2018

Vertindama studentų išsilavinimo lygį ir kokybę, AB „Dolomitas“ dalyvavo VGTU rengiamose Karjeros dienose‘2018. Karjeros dienos - tai vieta, kur susitinka gabiausi studentai ir perspektyviausios verslo bei viešojo sektoriaus organizacijos. Šiemet renginys sulaukė  rekordinio verslo sektoriaus susidomėjimo - jame dalyvavo daugiau nei 100 organizacijų.

AB „Dolomitas“ siūlydama praktikos galimybes visose vykdomose veiklos srityse: dolomito ir granito produkcijos gamyba, transporto sektorius, dolomito, granito skaldos, mineralinių miltelių ir dolomiltmilčių pardavimas, darbas su klientais bei laboratoriniai bandymai akredituotoje AB „Dolomitas“ laboratorijoje, sulaukė susidomėjimo ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio studentų, apsilankiusių Karjeros dienose‘2018.

Įmonė dirba keliose Lietuvos vietose: Pakruojo rajone esantis Petrašiūnų karjeras yra pagrindinė bendrovės gamybinė bazė, dolomito ir granito prekybos aikštelės yra įkurtos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tad pagal poreikius ir sritį, kuri domina, studentai gali atlikti praktiką visose šiose vietose.

Būdami atviri bendradarbiavimui, lankstūs teikdami praktikos pasiūlymus ir konkurencingi vertindami studentų poreikius, domėjomės, kokie kriterijai ieškant darbo ir  pasirenkant vieną ar kitą konkrečią įmonę svarbūs studentams.

Įdomus atradimas mums, kad apart motyvacinės sistemos, žmonėms labai svarbu įmonės mikroklimatas, darbo grafikas bei lokacija.

Įmonės veiklos pradžia – 1964 m., tačiau dirbdami pagal ISO bei nuolat modernizuodami procesus, produktus ir paslaugas, didelį dėmesį skiriame įmonės viduje kuriamam mikroklimatui, vertybėms .

Visuomet laukiame norinčių prisijungti prie AB „Dolomitas“ kolektyvo tiek gamybinei praktikai, tiek ilgalaikiam darbui.