Kovo 1 d. įvyko tradicinis AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lietuvos karjerų asociacijos susitikimas prieš karjerų darbo pradžią. Jo metu buvo aptartos 2015 m. vežimo apimtys ir planai 2016 m.

Bendrovės generalinis direktorius Stasys Dailydka, sveikindamas asociacijos ir įmonių vadovus, informavo apie bendrovės planus ir investicijas į geležinkelių kelių tiesimą, pakvietė aktyviai dalyvauti AB „Lietuvos geležinkeliai“ skelbiamuose konkursuose. Tikėtina 2016 m. skaldos vežimų apimtis padidinti iki 2,5 t (2015 m. skaldos vežimai siekė 2 mln. t). Šiuos planus pasiekti padės ir naujų rinkų paieška – ypač Latvijos, Lenkijos ir Kaliningrado rinkos. Vežimai į šias šalis domina tiek asociacijos narius, tiek AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Lietuvos karjerų asociacijos direktorius Antanas Bartulis atkreipė dėmesį į dvišalio bendradarbiavimo būtinybę. Jis pabrėžė, kad bendrovė yra svarbus parneris ir kaip skaldos vežėjas, ir kaip skaldos naudotojas.

Susitikimo metu taip pat pristatyti Kaliningrado srities statybų planai ruošiantis futbolo čempionatui. Tikėtina, kad vien tik skaldos šiam projektui prireiks apie 150 tūkst. tonų, neskaitant kitų statybinių medžiagų.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit